image020

19 stycznia 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły – księdza Jana Twardowskiego.

image067

15 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej w Chwaliszewie odbyła się kolejna już edycja Gminnego Konkursu Poetycko - Muzycznego Poezji ks. Jana Twardowskiego.

image013W pięknej, odświętnej atmosferze w niedzielne, grudniowe popołudnie w Szkole Podstawowej jasełka przygotowane przez uczniów szkoły oraz oddział przedszkolny obejrzeli nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice, babcie, dziadkowie oraz zaproszeni goście, którzy bardzo licznie przybyli na to spotkanie.

image001 26.10.2017r. (w czwartek) uczniowie klasy VI już po raz drugi spotkali się w szkole, aby doskonalić swoje umiejętności kulinarne. Tym razem przygotowaliśmy leczo z cukinią oraz smażone rosyjskie serniczki z frużeliną malinową (przepisy poniżej).

image004Święty Mikołaj 6 grudnia obchodzi swój szczególny dzień. Mikołajki to święto, które obecnie celebruje się przede wszystkim w szkołach.