image00129.09.2017r. (w piątek) uczniowie klasy VI po raz pierwszy spotkali się w szkole, aby doskonalić swoje umiejętności kulinarne.

image003W środę 4 października społeczność Szkoły Podstawowej w Chwaliszewie uczciła kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego.

image001

W środę 27 września troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXI Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Biadkach.

image001W czwartek  21 września cała społeczność naszej szkoły w krótkim apelu uczciła kolejną rocznicę agresji ZSRR na Polskę. Agresja ZSRR na Polskę to zbrojna napaść dokonana 17 września 1939 roku przez ZSRR bez określonego w prawie międzynarodowym „wypowiedzenia wojny” na Polskę.

image004Jak co roku, we wrześniu, rozpoczyna się wielkie sprzątanie świata. 20 września b.r. uczniowie Szkoły Podstawowej przy silnym wsparciu klas II i III gimnazjum,  zaopatrzeni w rękawice i worki ruszyli sprzątać okolice Chwaliszewa.

image0047 września 2017 r. na krotoszyńskim rynku odbył się piknik ekologiczny. Udział w nim również wzięli uczniowie klasy IV i V naszej szkoły.